KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 14513204
nr 1451 3204
Riber Hansson
(f. 1939), Sverige
Tuschteckning, "Könskvotering". Signerad, daterad -95, yttermått inklusive ram: 43x50 cm
Riber Hansson, svensk illustratör och tecknare född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:21:18
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr