KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 10301574
*
nr 1030 1574
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Tusch, Bert Håge Häverö (1932-2014), 1968, 'Nattens dumheter', 33x24
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2016
kl 19:01:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/4 18:13:23
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bert håge häverö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tusch vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:20
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 1030 1574
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Tusch, Bert Håge Häverö (1932-2014), 1968, 'Nattens dumheter', 33x24
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/4 18:13:23 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bert håge häverö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tusch vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22 -
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29 -
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:20



