MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnhatthylla 8597020
*
nr 859 7020
Hörnhatthylla
Rostfritt stål, längd: 125 resp 91 cm, djup: 27 cm, höjd: 35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:15:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/10 19:24:14
1
450 kr
30/10 10:17:26
2
350 kr
11/11 16:15:31
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hörnhatthylla rostfritt stål skåp
-
3117 Arkivskåp
Ek. Bredd: 52 cm, djup: 40 cm, höjd: 145 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:09
-
9214 Bokhylla
1930-tal, betsad björk. Bredd: 119 cm, djup: 25 cm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:01
-
3107 Bokhylla
Idegran. Bredd: 112 cm, djup: 30 cm, höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:46
-
3358 Bokhylleskåp
mahogny. Bredd: 100 cm. Djup: 41 cm. Höjd: 165 cm,..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:55
-
3200 Bokskåp
1800-tal, Valnöt. Bredd: 112 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:14
-
3236 Étagère
omkring sekelskiftet 1900, grönmålat. Längd: 48 cm..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:43
*
Hörnhatthylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7020
Hörnhatthylla
Rostfritt stål, längd: 125 resp 91 cm, djup: 27 cm, höjd: 35 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/10 19:24:14 | 1 | 450 kr |
30/10 10:17:26 | 2 | 350 kr |
11/11 16:15:31 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hörnhatthylla rostfritt stål skåp
-
3117 Arkivskåp
Ek. Bredd: 52 cm, djup: 40 cm, höjd: 145 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:09 -
9214 Bokhylla
1930-tal, betsad björk. Bredd: 119 cm, djup: 25 cm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:01 -
3107 Bokhylla
Idegran. Bredd: 112 cm, djup: 30 cm, höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:46
-
3358 Bokhylleskåp
mahogny. Bredd: 100 cm. Djup: 41 cm. Höjd: 165 cm,..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:55 -
3200 Bokskåp
1800-tal, Valnöt. Bredd: 112 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:14 -
3236 Étagère
omkring sekelskiftet 1900, grönmålat. Längd: 48 cm..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:43