Ã–VRIGT / Speglar / Handspegel 14654369

nr 1465 4369

Handspegel

mässing, Ystad-Metall, Ivar Ålenius-Björk. Längd: 32 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 maj 2022
kl 20:50:19

2/5 20:28:37 1      Vinnande bud

Mässing