ÖVRIGT / Speglar / Handspegel 14654369
nr 1465 4369
Handspegel
mässing, Ystad-Metall, Ivar Ålenius-Björk. Längd: 32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:50:19
2/5 20:28:37
Mässing