ART / Lithographs / Grafiskt tryck 7931660
nr 793 1660
Grafiskt tryck
efter Fahlcrantz, Nyköpings slott, subject size: 23x31,
efter Fahlcrantz, Nyköpings slott, motivets mått: 23x31
300
SEK 100
Monday November 26 2012
at 17:15:57
24/11 13:02:27