GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålning 6238097

nr 623 8097

Glasmålning

Signerad N N Skum på framsida, Renhjord, 11 x 46

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 8 februari 2010
kl 17:53:35