MÖBLER / Bord / Slagbord 9851609
nr 985 1609
Slagbord
1800-tal, längd: 23+ 2x69, djup: 80 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 20:47:45
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)