KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10302632
nr 1030 2632
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsning, Staffan Snidare, Pustegränd, Akvarellerad, motivet: 9x5
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 april 2016
kl 19:58:47
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare
nr 1030 2632
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 11 april 2016 |
Staffan Snidare