KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8616077
nr 861 6077
Etsning
signerad. "kajplats 20", 238/310, motivet: 25x33
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2013
kl 18:05:40
100 kr
250 kr
250 kr