KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10471419
*
nr 1047 1419
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, Lisa Larsson-Sundling (f. 1956), 'Sockerkaka', 179/240, motivet: 20x16
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 augusti 2016
kl 18:43:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/7 12:33:29
1
Vinnande bud
31/7 21:26:59
2
150 kr
31/7 21:26:59
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:20
-
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:54
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47
*
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
nr 1047 1419
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, Lisa Larsson-Sundling (f. 1956), 'Sockerkaka', 179/240, motivet: 20x16
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 augusti 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 30/7 12:33:29 | 1 | Vinnande bud |
| 31/7 21:26:59 | 2 | 150 kr |
| 31/7 21:26:59 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:20 -
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:54 -
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47



