KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10471574
nr 1047 1574
Etsning
Jean-Auguste Vybouid, signerad, modell, motivet. 12x10
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:30:33
1/8 19:18:32
Etsning
nr 1047 1574
Etsning
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 1 augusti 2016 |
| 1/8 19:18:32 | 1 | Vinnande bud |