KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9223288
nr 922 3288
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), 38 /200, signerad, -48, motivet: 12x15
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 november 2014
kl 18:14:29
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw