ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 9579318
nr 957 9318
DRAWINGS
+ litograph, Arvid Knöppel (1892-1970), Älgar+ Björn, signed. ,
+ litografi, Arvid Knöppel (1892-1970), Älgar+ Björn, signerad.
300
SEK 150
Monday April 27 2015
at 20:04:13
26/4 16:56:47
100 kr
27/4 19:54:19