Ã–VRIGT / Diverse / Dekorelement 12645400

nr 1264 5400

Dekorelement

Kina, Bemålat trä, 18x17 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:51:43

15/7 17:49:57 1      Vinnande bud