MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12354571

nr 1235 4571

Byrå

omkring 1900, Intarsia. Bredd: 81, djup: 49 cm, höjd: 85 cm

Kondition: slitage, skador, fanérbortfall

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:14:29