KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 13207195
nr 1320 7195
Gunnar Notini
(1883-1952), Sverige
Kolteckning, Signerad, 67x96 cm
Gunnar Notini, svensk tecknare och skulptör född 1883, död 1952.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:51:17
20/4 20:05:02
20/4 20:19:05
Gunnar Notini
Läs mer om Gunnar Notini