MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7775615
nr 777 5615
Stolar
6 st, 1880-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:29:28
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr