FURNITURE / Chairs and Stools / Canapé 10313530
nr 1031 3530
CANAPÉ
length: 175 ca, wear, damages.
längd: 175 ca
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday April 18 2016
at 19:45:54
150 kr
200 kr