GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 9579220
nr 957 9220
Skål
+ burkar, 3 delar, Konstglas, 60-tal, höjd: 16-21, diameter: 23 cm
Kondition: skål med nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:59:29
27/4 12:49:00