KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728829
nr 1572 8829
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, Utan titel. Signerad. Pannå. Ca 72x51 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:23:31
23/10 19:15:21