SILVER & METAL / Brass, Copper and Tin / Aspic mold 9223417
nr 922 3417
ASPIC MOLD
copper, 19th century, height: 13, diameter: 15,
Koppar, 1800-tal, höjd: 13, diameter: 15 cm
Condition: bucklor
300
SEK 800
Monday November 3 2014
at 20:08:11
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr