MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 9951296
*
nr 995 1296
Karmstol
1960-tal, teak / galon
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:11:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 23:21:34
1
350 kr
12/11 11:51:28
2
200 kr
12/11 11:51:28
1
250 kr (Budbetjänt)
12/11 11:51:39
2
300 kr
12/11 11:51:39
1
350 kr (Budbetjänt)
12/11 11:51:46
2
400 kr
14/11 12:35:05
3
500 kr
14/11 16:34:30
2
500 kr
14/11 16:34:30
3
500 kr (Budbetjänt)
15/11 22:48:16
4
600 kr
16/11 17:22:09
5
Vinnande bud
16/11 17:27:06
5
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galon karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:42
-
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:56
-
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:54
*
Karmstol
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 1296
Karmstol
1960-tal, teak / galon
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 23:21:34 | 1 | 350 kr |
| 12/11 11:51:28 | 2 | 200 kr |
| 12/11 11:51:28 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 12/11 11:51:39 | 2 | 300 kr |
| 12/11 11:51:39 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 12/11 11:51:46 | 2 | 400 kr |
| 14/11 12:35:05 | 3 | 500 kr |
| 14/11 16:34:30 | 2 | 500 kr |
| 14/11 16:34:30 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 15/11 22:48:16 | 4 | 600 kr |
| 16/11 17:22:09 | 5 | Vinnande bud |
| 16/11 17:27:06 | 5 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galon karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:42 -
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:56 -
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:54



