MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 6343517

nr 634 3517

Karmstol

Skinn

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 april 2010
kl 17:53:27

12/4 09:35:25 1      Vinnande bud
12/4 16:12:58 2      150 kr