MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 15685224

nr 1568 5224

Lavoar

Louis XVI-stil, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 90 cm. Djup: 55 cm. Höjd: 85 cm, nyckel

Kondition: saknar fanérbit, slitage, skador

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 23:09:39)
Uppdatera
Visning

fredag 29/9, lördag 30/9, söndag 1/10 och måndag 2/10

Auktionen
avslutas:

måndag 2 oktober kl 20:26:00

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
26/9 12:57:19 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.000 kr
  Göteborg 2.000 kr
  Helsingfors 2.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor