KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13913339

nr 1391 3339

John Carlson, Signerad, Motiv från Italien. Olja på pannå, 45x53, yttermått inklusive ram: 57x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:51:59