MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrfåtölj 12409073
nr 1240 9073
Bruno Mathsson
(1907-1988), Sverige
Snurrfåtölj, Jetson, DUX, läder
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:45:57
7/3 07:09:00
4.000 kr
11/3 18:04:05
Bruno Mathsson
Läs mer om Bruno Mathsson
Jetson av Bruno Mathsson