Föremål som liknar

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6573 Etsning
    Såld: 200 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7206 Skulptur
    Bodhisattva, metall. Höjd: 21 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7132 Soffbord
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6760 Vas
    Såld: 400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7198 Sockerskål
    silver. Längd: 22 cm, höjd: 16 cm, vikt: 510 gr ca
    Såld: 8.400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7045 Färglitografi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 19 januari 2026