8270 Rölakanmatta
50-tal, 198 x 305
Såld: 1.600 kr
Såldes den 2 september 2013 -
4053 Rölakanmatta
signerad U P, 240x175
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 augusti 2013 -
2143 Rölakanmatta
Agda Persson, 200x300
Såld: 500 kr
Såldes den 5 augusti 2013
1609 Rölakanmatta
L Norlander, "Pyrola" 170 x 240
Såld: 800 kr
Såldes den 10 juni 2013 -
1067 Rölakanmatta
signerad, GK, 200x135
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2013 -
4013 Rölakanmatta
IS, Ingegerd Silow (1916-2005), 140x208
Såld: 700 kr
Såldes den 6 maj 2013
5387 Rölakanmatta
signerad, AME, Klockaregårdens Hemslöjd, 200x250
Såld: 3.400 kr
Såldes den 29 april 2013 -
9055 Rölakanmatta
Såld: 26.000 kr
Såldes den 25 mars 2013 -
3466 Rölakanmatta
50-tal, signerad JJ-Judith Johansson, 140x200
Såld: 800 kr
Såldes den 28 januari 2013