Föremål som liknar
2057 Färglitografi
Såld: 7.400 kr
Såldes den 18 november 2024
3026 Spegel
förgylld, 63x53 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2024
9271 Ljuskrona
Gustaviansk stil. Höjd: 60 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 18 november 2024
3231 Ljusstakar
13 st, för små ljus, mässing, Höjd: 3-16 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2024
3316 Glas
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 november 2024
3254 Kopparstick
Såld: 700 kr
Såldes den 18 november 2024
9349 Ljuskrona
prismor. Höjd: 65 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 18 november 2024
3089 Vinprovarglas
10 st, Orrefors. Höjd: 17,5 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 18 november 2024
9152 Tallrikar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 november 2024