Föremål som liknar
6266 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Såld: 2.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
6390 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 1 juli 2024
6387 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
6301 Olja & collage
Såld: 1.300 kr
Såldes den 1 juli 2024
6131 Amplar
Såld: 600 kr
Såldes den 1 juli 2024
4039 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 juli 2024
6256 Bordsspegel
nyrokoko. 72x67 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2024
1008 Fåtölj
Såld: 13.500 kr
Såldes den 1 juli 2024