Föremål som liknar hängsmycke
5018 Hängsmycken
6 st, silver, bruttovikt: 220 g
Såld: 700 kr
Såldes den 22 januari 2024
4211 Hängsmycke
silver, Hjärta samt äpple. Längd: 50 cm. Vikt: 15 g
Såld: 200 kr
Såldes den 20 november 2023
6302 Hängsmycke
K E Palmberg. Höjd: 8,5 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2023
6371 Hängsmycke
Såld: 800 kr
Såldes den 30 januari 2023
4025 Hängsmycke
Såld: 200 kr
Såldes den 9 januari 2023
4026 Hängsmycke
Silver/Paste, ca 1920-tal, Vikt: 4 g
Såld: 100 kr
Såldes den 19 december 2022
9199 Hängsmycke
Såld: 3.800 kr
Såldes den 14 november 2022
8156 Hängsmycke
Savador Dali, Offert par les parfums. Höjd: 3,5
Såld: 600 kr
Såldes den 19 september 2022
5095 Hängsmycke
Kalevala, Finland. Brons. Signerad
Såld: 250 kr
Såldes den 13 januari 2020