Föremål som liknar vår
6778 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
9015 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 24 november 2025
8428 Skulptur
Såld: 300 kr
Såldes den 17 november 2025
8371 Utställningsaf..
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2025
5158 Burkar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 oktober 2025
3332 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 8 september 2025
5091 Torrnålsetsning
Såld: 700 kr
Såldes den 4 augusti 2025
4202 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 28 juli 2025
2392 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 28 juli 2025