8419 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 augusti 2012 -
5568 Oljemålning
1800-tal, stuga vid vatten
Såld: 300 kr
Såldes den 30 juli 2012 -
3455 Oljemålning
signerad, Stuga vid vattendrag, 39 x 78
Såld: 900 kr
Såldes den 19 mars 2012
8298 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 23 januari 2012 -
3734 Oljemålning
Signerad, Stuga vid vattendrag, 60x44
Såld: 100 kr
Såldes den 23 maj 2011 -
5478 Oljemålningar
Såld: 550 kr
Såldes den 19 februari 2007
7409 Oljemålning
G. Ekblom, stuga vid vatten, 29x35
Såld: 150 kr
Såldes den 29 augusti 2005 -
5353 Oljemålning
H.Nyman, Stuga vid vatten, 49 x 60
Såld: 300 kr
Såldes den 19 juli 2004 -
1080 Oljemålning
Leonard 1943, stuga vid vatten, 43x63
Såld: 100 kr
Såldes den 23 februari 2004