3094 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 21 januari 2013 -
7236 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2012 -
2461 Oljemålning
Gotthard L, hav, signerad-79, 94x125
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 juni 2012
5242 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 maj 2012 -
3186 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 mars 2012 -
1346 Färglitografi
signerad-79, e. a, 76x53
Såld: 350 kr
Såldes den 27 juli 2009