Föremål som liknar signerad och daterad
2035 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
7418 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
9172 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 8 april 2024
5096 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 11 mars 2024
4234 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2024
3050 Oljemålning
Såld: 11.000 kr
Såldes den 26 februari 2024
9132 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 26 februari 2024
7144 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 5 februari 2024
6321 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 januari 2024