8166 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 29 juni 2020 -
2043 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 18 maj 2020 -
9015 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 22 oktober 2012
9014 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 oktober 2012 -
2289 Akvarell
Signerad Birger, 32x23
Såld: 250 kr
Såldes den 14 februari 2011 -
2108 Blandteknik
Signerad Birger, 20x30
Såld: 200 kr
Såldes den 14 februari 2011
3492 Plafond
Såld: 5.300 kr
Såldes den 20 december 2010 -
6047 Etsning
signerad Birger, Arvingarna, 29x34
Såld: 350 kr
Såldes den 27 oktober 2008