5710 Färglitografi
signerad Bengt Landin, abstrakt komposition, 31x25
Såld: 400 kr
Såldes den 1 december 2008 -
2732 Färglitografi
Signerad Bengt Landin, 167/225, musiker, 48x36
Såld: 500 kr
Såldes den 17 november 2008
Föremål som liknar signerad Bengt Landin
- Träfflista
- alla
- Visa alla