7144 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 16 september 2019 -
1058 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 april 2013 -
5159 Oljemålning
signerad 1999, Karneval i Venedig, 30x40
Såld: 250 kr
Såldes den 1 december 2008
Föremål som liknar signerad 1999
- Träfflista
- alla
- Visa alla