5202 Teckning
Såld: 300 kr
Såldes den 13 mars 2023 -
2054 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 26 september 2022 -
6179 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 april 2013
1366 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 1 april 2013 -
2614 Akvarell
signerad 1919, landskap med hus, 15x16
Såld: 100 kr
Såldes den 2 november 2009 -
6376 Pastell
signerad 1919, segelfartyg, 43x28
Såld: 400 kr
Såldes den 27 oktober 2008