Föremål som liknar sign
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7146 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6383 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7129 Skål
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
7184 Dukar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6382 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7190 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6576 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
6573 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026