Föremål som liknar plåt

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6086 Bordslampa
    med plåtskärm, England. Höjd: 77 cm
    Såld: 600 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5209 Litografi
    Såld: 100 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 6024 Bricka
    Plåt, bemålad, 80x61 cm
    Såld: 450 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 3226 Burkar
    Såld: 400 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 3564 Takarmatur
    plåt, bemålad. Höjd: 50 ca
    Såld: 500 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 2124 Etsning
    Såld: 13.000 kr

    Såldes den 17 november 2025