3338 Tusch
Såld: 2.200 kr
Såldes den 30 november 2015 -
4529 Teckning
Oscar Reuterswärd, Omöjliga figurer, 23x25
Såld: 700 kr
Såldes den 3 september 2007 -
6164 Färglitografi
O Reuterswärd, 103/250, omöjliga figurer, 46x62
Såld: 700 kr
Såldes den 26 september 2005
4057 Akvarell
Oscar Reuterswärd, "omöjliga figurer" 27x20
Såld: 900 kr
Såldes den 12 september 2005 -
5072 Akvarell
O Reuterswärd, omöjliga figurer, 30x22
Såld: 850 kr
Såldes den 22 november 2004 -
7370 Färglitografi
O Reuterswärd, Omöjliga figurer, EA, 33x26
Såld: 500 kr
Såldes den 29 mars 2004
1283 Oljemålning
omöjliga figurer, 70x110
Såld: 150 kr
Såldes den 23 februari 2004