Föremål som liknar oidentifierad konstnär
9129 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2024
3148 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2024
3012 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 30 september 2024
3256 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2024
9124 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 30 september 2024
9123 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 30 september 2024
3138 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 30 september 2024
3011 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 30 september 2024
3281 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 30 september 2024