3132 Fartygsventil
med akvarell, yttermått inklusive ram: 31x33 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 oktober 2022 -
3171 Spegel
1800-tal, med akvarell, höjd: 67
Såld: 1.900 kr
Såldes den 10 augusti 2009 -
2043 Ram
Med akvarell, porträtt av man, 25x19
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2008
3565 Bok
med akvareller, Japan, i träpärm
Såld: 700 kr
Såldes den 13 mars 2006