Föremål som liknar kastell
6223 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 18 mars 2024
3246 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 24 april 2023
2025 Pastell
Såld: 150 kr
Såldes den 27 februari 2023
8098 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 13 december 2021
5054 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 mars 2021
6142 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2020
2118 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 februari 2020
8426 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 3 februari 2020
7037 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 januari 2020