2069 Litografisk ka..
Såld: 900 kr
Såldes den 27 september 2021 -
5276 Karta
Såld: 400 kr
Såldes den 23 augusti 2021 -
3039 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 21 augusti 2017
3016 Litografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
8355 Litografi
Karta över Stockholm 1733, Tryckt 1953, 70x86
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juli 2017 -
7126 Litografiskt b..
Karta över Stockholms Län 1886, motivet: 100 x 65
Såld: 600 kr
Såldes den 8 februari 2016
5702 Etsning
Sekelskifte 1900, karta över Stockholm, 50x60
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 november 2010 -
2580 Karta
plankarta över Stockholms stad med omnejd, 1920-tal
Såld: 350 kr
Såldes den 21 september 2009 -
1581 Plansch
Karta över Stockholm
Såld: 650 kr
Såldes den 23 februari 2009