5797 Blyerts
+ litografi, Kajsa pettersson, ca 100x70
Såld: 100 kr
Såldes den 23 november 2009 -
5792 Färglitografi
Kajsa Pettersson, "Zappa", 57x45
Såld: 250 kr
5785 Oljemålning
Kajsa Pettersson, Escalier, 57x46
Såld: 300 kr
Såldes den 23 november 2009
5822 Etsningar
2 st, kajsa Pettersson, 21x16
Såld: 100 kr
Såldes den 23 november 2009