Föremål som liknar jakthund
5584 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 9 maj 2022
7313 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 september 2021
3630 Akvarell
Såld: 1.600 kr
Såldes den 31 maj 2021
6070 Oljemålning
Såld: 5.000 kr
Såldes den 21 september 2020
1059 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 28 januari 2019
6091 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 20 augusti 2018
2297 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2017
3639 Oljemålning
signerad W Soardman, 1935, jakthundar, motivet: 26x36
Såld: 900 kr
Såldes den 26 september 2016
2671 Oljemålning
Axel Lind (1907-2011), Jakthundar på klippa, 95x145
Såld: 3.000 kr
Såldes den 30 maj 2016