4207 Miniatyrer
Såld: 400 kr
Såldes den 22 april 2024 -
7543 Miniatyrer
Såld: 1.900 kr
Såldes den 2 maj 2016 -
1371 Akvarell
Signerad Kuhlman, i mässingsram 23x23
Såld: 950 kr
Såldes den 27 juli 2009
7599 Minityrer
6 st. i mässingsramar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2003 -
7371 RELIEFFER
1 par, keramik i mässingsram dia. 33(1 skadad)
Såld: 200 kr
Såldes den 8 oktober 2001