Föremål som liknar figurscen
7302 Väggrelief
Figurscen, stengods. Diameter: 36 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 28 oktober 2024
9093 Skålar
Såld: 6.600 kr
Såldes den 27 maj 2024
5407 Tavla
Såld: 700 kr
Såldes den 22 november 2021
3500 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 27 september 2021
5079 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 23 augusti 2021
3567 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 23 november 2020
4217 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 13 januari 2020
2012 Litografi
Såld: 900 kr
Såldes den 18 mars 2019
6030 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 14 januari 2019